نتایج جستجو برای عبارت :

اتصال دامنه به بلاگفا و.

قالب وبلاگ بلاگفا 
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ
همچنین کاربران دوست داشتنی میهن بلاگ از این قالب وبلاگ میهن بلاگ که کد ... وبلاگ خود را در سیستم بلاگفا دارند دعوت می کنیم که برای قالب بلاگفا خود ، از ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
یکی از امکانات بلاگفا امکان اتصال دامنه (نام یا آدرس سایت) به وبلاگ است. با استفاده از این امکان محتوای وبلاگ علاوه بر آنکه از آدرسی مشابه yourname.blogfa.com در دسترس است میتواند در یک آدرس مستقل مانند yourname.com یا yourname.ir یا حتی در زیر دامنه شخصی شما مثل blog.yourname.com نیز در دسترس باشد.استفاده از این امکان رایگان بوده و تنها کافیست نام و آدرس دامنه شخصی خود در بخش مدیریت وبلاگ وارد کنید و البته DNS مرتبط با دامنه خود را نیز تنظیم کنید. البته لازم به توضیح است
یکی از امکانات بلاگفا امکان اتصال دامنه (نام یا آدرس سایت) به وبلاگ است. با استفاده از این امکان محتوای وبلاگ علاوه بر آنکه از آدرسی مشابه yourname.blogfa.com در دسترس است میتواند در یک آدرس مستقل مانند yourname.com یا yourname.ir یا حتی در زیر دامنه شخصی شما مثل blog.yourname.com نیز در دسترس باشد.استفاده از این امکان رایگان بوده و تنها کافیست نام و آدرس دامنه شخصی خود در بخش مدیریت وبلاگ وارد کنید و البته DNS مرتبط با دامنه خود را نیز تنظیم کنید. البته لازم به توضیح است
قالب وبلاگ بلاگفا
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ بطور کلی قالب بلاگفا را اکثر سرویس ها مثل پارسی بلاگ و رزبلاگ و دیگر سرویس دهنده هایی که کد قالب بلاگفا برایشان قابل استفاده است را می توانند استفاده ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
قالب جدید وبلاگ | قالب وبلاگ
قالب-جدید-وبلاگ
از شما دعوت می شود از این قالب وبلاگ زیبا برای وبلاگ خود استفاده نمایید ، قالب وبلاگ جدید برای سیستم های بلاگفا ، بلاگ اسکای ، میهن بلاگ ، لذا از این طریق، از همه ...
قالب وبلاگ بلاگفا - قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb blogfa weblog theme blogfa template blog . قالب بلاگفا | قالب وبلاگ بلاگفا | قالب جدید 
قالب بلاگفا جدید قالب عاشقانه برای وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب سه ستونه بر
قالب وبلاگ سه ستونه | قالب با استایل جدید سه ستونه 
قالب بلاگفا, قالب حامی محیط زیست, قالب میهن بلاگ, قالب وبلاگ آلودگی هوا, قالب وبلاگ حرفه ای, قالب وبلاگ رزبلاگ ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ -
قالب-سه-ستونه
از تمامی کاربران سرویس های مختلف دعوت می کنیم ، از این قالب وبلاگ بلاگفا برای .... قالب وبلاگ سه ستونه برنامه نویسی ، برگه ای که بر روی آن کد های برنامه نویسی ...
قالب سه ستونه | قالب وبلاگ 
قالب-سه-ستونه
قالب وبلاگ ماشین بوگاتی، با یک قالب وبلاگ
سلام خدمت همه ای دوستای عزیزی که میخوان وبلاگ خودشون رو به دامنه وصل کنند
خب اول از همه بگیم که اتصال به دامنه یک کار سخت نیست واقعا از بس اسون هست ادم فکر میکنه چییی هست 
بقول گفتنی میخوام امروز ساده برای شما توضیح بدم که چطور میتونین با کمترین هزینه (۴۵۰۰)تومان وبلاگتون رو به دامنه وصل کنید و مثلا بشهyourname.ir
خب ابتدا کمی توضیح بدیم دامنه چی هست!؟
دامنه اسم و ادرس اختیاری است که شما برای نمایش محتوای خودتون انتخاب می کنید و با اون ادرس میان تو
قالب بلاگفا خاص قالب های - قالب خاص
قالب خاص
استایـلِ ایـن قالِب مخصـوصِ ایـن وبـ ـه. به هیچ عنوان کپـی نکنیـد ×. View | Code · قالب ساده قالب شیک قالب وبلاگ قالب بلاگفا قالب خاص ...
قالب خاص بلاگفا قالب-خاص-بلاگفا
قالب خاص بلاگفا - قـالـب بـلاگـفـا ، قـالـب حـرفـه اے ، قـالـب سـفـارشے.
قالب های خاص- قالب بلاگفا
قالب بلاگفا
مشآهده ی قآلب · دریآفت کد ^.^. قالب بلاگفا - قالب وبلاگ - قالب دختر - قالب آبی خاص بلاگفا و قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خ
قالب وبلاگ پزشکی جدید بلاگفا
قالب وبلاگ حرفه ای پزشکی برای بلاگفا ریسپانسیو و سازگار با گوشی‌های هوشمند
قالب پزشکی بلاگفا با طراحی مدرن و حرفه ای و رابط کاربری مترواستایل
قالب پزشکی جدید بلاگفا ارائه شده توسط بست سورس طراح قالب وبلاگ حرفه ای برای وبلاگ‌های فارسی زبان
ویژگی‌های قالب بلاگفا پزشکی با طراحی مترواستایل:
واکنشگرایی و ریسپانسیو بودن
طراحی مدرن و مترواستایل
رابط کاربری پیشرفته
این قالب وبلاگ پزشکی مترواستایل بلاگفا مناسب وب
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه 
قالب-وبلاگ/قالب-های-دو-ستونه
قالب وبلاگ جدید رایگان با سبک دو ستونه قالب با کدنویسی دو ستونه قالب وبلاگ ... برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب رز بلاگ, قالب شهیدان مدافع حرم, قالب مذهبی, قالب ...
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه -
برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب تیره عاشقانه, قالب جدید وبلاگ بلاگفا, قالب دخترانه جدید, قالب دخترانه عاشقانه, قالب دو ستونه کلاسیک, قالب عاشقانه, قالب عاشقانه .
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
قالب حرفه ای وبلاگ 
جدیدترین قالب های حرفه ای ریسپانسیو و واکنشگرا برای وبلاگ های فارسی زبان. ... قالب حرفه ای واکنش گرا با طراحی سه ستونه برای سیستم های بلاگفا، میهن بلاگ و ...
قالب وبلاگ 
قالب حرفه ای . در: :: دامنه موضوعی : دانلود.عمومی و… :: وضوح نمایش استاندارد : ۷۶۸ * ۱۰۲۴ :: مرورگرهای سازگار : Internet Explorer | FireFox | Opera :: حجم کلی قالب ...
‫قالب بلاگفا حرفه ای سایت ستاپ: قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای
قالب حرفه ای وبلاگ 
جدیدترین قالب های حرفه ای ریسپانسیو و واکنشگرا برای وبلاگ های فارسی زبان. ... قالب حرفه ای واکنش گرا با طراحی سه ستونه برای سیستم های بلاگفا، میهن بلاگ و ...
قالب وبلاگ 
قالب حرفه ای . در: :: دامنه موضوعی : دانلود.عمومی و… :: وضوح نمایش استاندارد : ۷۶۸ * ۱۰۲۴ :: مرورگرهای سازگار : Internet Explorer | FireFox | Opera :: حجم کلی قالب ...
‫قالب بلاگفا حرفه ای سایت ستاپ: قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
اگه از بلاگفا کوچ نکرده بودیم بیان الان تو این بی نتی که فقط داخلی باز میشه باید چیکار میکردیم با بلاگفایی که سرورهاش کاناداست؟
تو این اوضاع آب دوغ خیاری فقط یه آپدیت بیان میتونه خوشحالم کنه یا شاید یه آب انار 1 لیتری:))

+ از پست قبل هم زیاد ناراحت نشین، خواستم یادآوری کنم برا درد دل کردن حرف زیاده:)
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
نه می‌شود بیان را رها کرد و نه بلاگفا را. از هرکدام که جدا باشی، انگار از بسیاری افکار و تفکرهای زیبا دور می‌شوی و احساس می‌کنی چیزی از دست داده‌ای!
وبلاگ‌نویسی در این روزها، با بلاگفا و بیان زنده مانده است؛ منظورم، نوشتنِ وبلاگ با عشق و احساس است؛ نه وبلاگ‌نویسی از جنسِ پرسنال‌برند و تبلیغ و یا هرزنویسی.
چن ساعت پیش بود که از سر بیکاری با بالا پایین کردن ایمیل های دریافتیم یه ایمیل از بلاگفا دیدم که نظرم رو جلب کرد.ایمیلی که پنل کاربریم توی بلاگفا رو نشون میداد و با رفتن بهش کمی خاطره بازی کردم!
وقتی وارد پنل شدم اول تمام پست ها رو پاک کردم و اسم و آدرس و قالب وبلاگ رو هم عوض کردم.بعدش هم یه پست گذاشتم توش تا مث یه درخت که در طول زمستون مرده و کاری نمیکنه بعد مدت ها وارد بهار بشه و بعد زنده شدن یه نفس عمیق از جنس یه بنده خدایی که بعد مردنش دوباره ز
در مقاله قصد داریم نحوه انتقال دامنه به ایران سرور را به صورت بسیار آسان به شما عزیزان آموزش دهیم. در حالت کلی طبق قوانین ICANN، شروع انتقال دامنه باید از سوی مالک دامنه آغاز گردد، که این مورد منوط به در اختیار داشتن کد انتقال دامنه میباشد (میتوانید از مرکز ثبت فعلی دامنه خود …https://blog.iranserver.com/transfer-domain/
راستش من به تازگی با سیستم طراحی ورد پرس آشنا شدم.  در واقع این واژه رو می شناختم ولی از ابهت کلمش ،  می ترسیدم سمتش برم ‌ و متاسفانه این باعث شد عمرم رو الکی در سیستم های بلاگ دهی به درد نخوری مثل بلاگفا و بیان و ... تلف کنم . 
شما میتونی از سایت های مختلف هاست و دامنه رایگان بگیرید و وردپرس رو روی هاست خودتون ذخیره کنید . ( البته من توصیه می کنم هاست و دامنه اختصاصی خودتون رو بخرید ) 
دوستان وبلاگ نویس عزیز: تا کی می خواید تو سیستم محدودی مثل همین
سلام. به گیگ هک خوش اومدید. امروز میخوایم در مورد بلاگفا حرف بزنیم. اسمی نام آشنا که تقریبا همه یه وبلاگ باهاش ساختیم.
خوب این سیستم با اینکه خیلی طرفدار داره یکسری عیب های بزرگ هم داره.
سیستم بیش از حد ساده
سیستم ساده ی بلاگفا خیلی معروفش کرده ولی باید بگم این سیستم بیش از حد ساده هستش . دقیقا مثل بلاگ اسکای. من خودم یه وبلاگ توی بلاگفا داشتم اما ولش کردم و اومدم اینور.
درآمد ممنوع
سیستم بلاگفا طوریه که هرکسی که بخواد کسب درامد بکنه جلوش گرفته
اخرشم نتونسم دووم بیارم 
بلاگفای لعنتی قط شده ... قبلا واسه روز مبادا توی بیانم یه وبلاگ درست کردم چون میدونسم بلاگفا گاهی وقتا گند میزنه 
الانم ازین تصمیمم خشنود و خوشحالم ..
هرچقد منتظر موندم ک نت وصل بشه و وبلاگم بالا بیاد دیدم زهی خیال باطل ...
هرچند خیلی بلد نیستم با بیان کار کنم و بلاگفا فضای ساده تری داره 
ولی تصمیم گرفتم کلا از اونجا کوچ کنم و بار و بندیلمو بیارم همینجا:((
داشتم خفه میشدم قشنگ ...
سلام. به گیگ هک خوش اومدید. امروز میخوایم در مورد بلاگفا حرف بزنیم. اسمی نام آشنا که تقریبا همه یه وبلاگ باهاش ساختیم.
خوب این سیستم با اینکه خیلی طرفدار داره یکسری عیب های بزرگ هم داره.
سیستم بیش از حد ساده
سیستم ساده ی بلاگفا خیلی معروفش کرده ولی باید بگم این سیستم بیش از حد ساده هستش . دقیقا مثل بلاگ اسکای. من خودم یه وبلاگ توی بلاگفا داشتم اما ولش کردم و اومدم اینور. میتونید از اینجا ببینید.
درآمد ممنوع
سیستم بلاگفا طوریه که هرکسی که بخواد ک
قالب وبلاگ سئو شده 
کد قالب وبلاگ سئو، قالب وبلاگ با سئوی حرفه ای، قالب وبلاگ سئو شده جدید، قالب جدید سئو بالا برای بلاگفا
قالب های سئو شده حرفه ای
قالب سئو شده برای وبلاگ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب-سئو-شده-برای-وبلاگ
قالب سئو شده برای وبلاگ جدید دریافت رایگان قالب سئو شده برای وبلاگ جدید برای بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ پارسی بلاگ رز بلاگ.
مرجع قالب های سئو شده
قالب وبلاگ سئو شده برای میهن بلاگ | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ جدید
قالب وب
بعد از یه گشت و گذارِ مختصر توی وبلاگ های بیان به این نتیجه رسیدم که ماشالا اینجا همه فرهیخته و نویسنده ن. شاید هیچوقت جایی برای یه بلاگفا نویسِ لااوبالی مثل من نباشه و هیچوقت دیده نشه. ولی خب انصافا دیگه دنبال دیده شدن نیستم :) نیاز به شروعِ دوباره ای داشتم و این اثاث کشی هم یه تغییر بود برای شروعِ دوباره م. خلاصه که از پنج سال بلاگفا نویسی خدافظی و به یک شروعِ دوباره سلام :)
خوشم نمی‌آید وبلاگی متروکه داشته باشم. در بلاگفا، فعالانه می‌نویسم از دغدغه‌ها و روزهایم.
احتمالاً اینجا را ببندم و در آدرسی جدید برای بیان و خودم بنویسم.
هر سرویس‌دهنده‌ای، طیف مخاطبان و قلم خود را دارد و حیف می‌دانم خود را از جماعت دوستان وبلاگ‌نویس دور کنم؛ ولو اگر بهایش، داشتن دو وبلاگ باشد!
یوبیسافت دامنه Prince of Persia 6 را ثبت کرد !
به تازگی کاربران شبکه Reddit خبر دادند که یوبیسافت دامنه PrinceofPersia6.com را ثبت کرده است که این می‌تواند نشان از نسخه جدید یا یک نسخه ریبوت باشد
 معمولا کمپانی یوبیسافت صرفا به خاطر گرفتن حق کپی‌رایت دامنه سایت ثبت نمی‌کند
 ولی این را هم باید در نظر داشت که یوبیسافت در سال 2005 دامنه PrinceofPersia5.com را ثبت کرد و خبری از نسخه جدید نشد.
نظرات و پیشبینی های خود را در این باره در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.
سلام!
امروز بعد مدت ها تصمیم گرفتم یه خورده حال و هوای وبلاگمو عوض کنم و تو اولین قدم از تغییر سرویس دهنده وبلاگ از بلاگفا به بیان شروع کردم.باید اعتراف کنم واقعا امکانات خیلی خوبی رو برای استفاده کاربرا فراهم کرده و خب اگه زودتر میدونستم قطعا خیلی وقت پیش از بلاگفا میومدم بیرون به خصوص که اون تبلیغ گوشه صفحه همیشه آزاردهنده بود برام :/
سعی میکنم تو این وبلاگ علاوه بر نوشتن روزنوشت هام که خب شاید یه روز با خوندن شون خاطرات شیرینی برام زنده شه
دیشب مسعود - که هنوز به بلاگفا وفادار مونده - یه مسأله‌ای رو باهام مطرح کرد که بعد از کلی تلاش و آزمون و خطا و بعد از مقادیر متنابهی تبادل نظر با دو نفر دیگه از دوستام، بازم نتونستم حلش کنم. داستان از این قراره که قصد داریم روی یه وبلاگ (از سرویس بلاگفا) آهنگ پس‌زمینه بذاریم. کاری که به نظر به سادگی آب خوردن میاد. خب طبیعتاً دستورالعمل کار با یه سرچ ساده پیدا می‌شه. مشکل ما هم توی کدنویسی و درج کد نیست.
مشکل اینجاست که آهنگی که می‌ذاریم، با این
این وبلاگ را به زودی حذف می‌کنم؛ نمی‌دانم! شاید هم حذفش نکنم. در بلاگفا می‌نویسم، اما وبلاگ‌های بیان هر بار به مشکلی در محتوا و یا اجرا برمی‌خورند که نمی‌گذارد ادامه دهم!
نه می‌شود بلاگرهای بلاگفا را رها کرد و نه بیان را!
این نوشتن یک عشق است که تمامی ندارد؛ حداقل برای من که این‌طور است!
اما وقتی نمی‌دانی قانون و خط قرمز تا کجاست، دائماً یا باید سانسور کنی، یا حرص بخوری و یا اصلاً بی‌خیال وبلاگ‌نویسی شوی!
از قدیم الایام گفتن ترک عادت موجب مرض است و اصلا هم بیراه نگفتن ؛ تا میخوام بیام دست به کیبورد بشم و چیزی بنویسم اولین چیزی که سرچ میکنم "بلاگفا دات کامه" و میخوام فی الفور وارد شم و بنویسم ، حالا راه و رسم نوشتن تو این فضا رو یا من بلد نیستم و خنگ بازی دارم در میارم ، یا واقعا سخته .. که به نظرم هرچقد هم خنگ باشم حالت دوم محتمل تره .. ولی به هر حال چاره چیه؟ .. جای شکرش باقی‌ه این دامنه های آی آر هستن و میشه یه کلبه خرابه ای پیدا کرد و توش نوشت .. تا خر
خرید و فروش دامنه

انتخاب یک  دامنه مناسب برای یک وب سایت کاری دشوار است چون اکثر دامنه های رند و قدیمی توسط سایر کاربران ثبت شده و تمدید شده اند .
در صورتی که به دامنه مناسب در حیطه کاری و مناسب برای سایتتان میخواهید به سایت کیمیا وب و فروشگاه دامنه آن مراجعه کنید
در این وب سایت هر دامنه ای با هر موضوعی که بخواهید حتما پیدا خواهید کرد .
دامنه ها مناسب سایت های فیلم ، موزیک ، خبری ، وبلاگ دهی ، نیازمندی ها ، املاک ، مجله ها ، سایت های تفریحی و سر
یه شب وقتی به خونه برگشتم و رفتم سراغ سیستم، متوجه شدم که بلاگفا دچار مشکل شده
و خیلی از وبلاگ هاش حذف شده؛
باورم نمیشد که سه سال خاطره نویسی توی بلاگفا یه شبه نیست و نابود شده باشه ...
ولی شده بود ...
با خودم کنار اومدم ...
"پاکت" رو آماده کردم و تصمیم گرفتم دیگه از گذشته نگم ...
امروز اما، درست 16ماه از ایجادِ پاکت میگذره و من اولین نوشته خودم رو منتشر میکنم ...
این مدتِ اتفاقا زیاد،
نه انگیزه ای بود برای نوشتن و نه امیدی ...
نه دلیلی بود و نه دلیلی و
 اما از یادها اگر بپرسید، آنچه بیش از هر چیز با جان آدمیزاد آمیخته خاطرات و رویدادهای کودکی‌ست.
گذشته‌ای که گویی در آن یک نفر دسته‌ی آتاری را گرفته و چپ و راست‌مان می‌کرده. و البته ناگفته نماند گاهی هم عقب و جلو! شاد بودیم. هم خودمان بودیم و هم نه! و اگر هم خودمان بودیم در حقیقت خودمان نبودیم و همان گیمر دسته به دست بود که می‌خواست و نمی‌خواست، می‌دید و نمی‌دید، می‌شنید و نمی‌شنید.
مجیز بگویم؛ "وصل بودیم"...
اما ب حکم تقدیر روزی دسته‌ی گیم
 اما از یادها اگر بپرسید، آنچه بیش از هر چیز با جان آدمیزاد آمیخته خاطرات و رویدادهای کودکی‌ست.
گذشته‌ای که گویی در آن یک نفر دسته‌ی آتاری را گرفته و چپ و راست‌مان می‌کرده. و البته ناگفته نماند گاهی هم عقب و جلو! شاد بودیم. هم خودمان بودیم و هم نه! و اگر هم خودمان بودیم در حقیقت خودمان نبودیم و همان گیمر دسته به دست بود که می‌خواست و نمی‌خواست، می‌دید و نمی‌دید، می‌شنید و نمی‌شنید.
مجیز بگویم؛ "وصل بودیم"...
اما ب حکم تقدیر روزی دسته‌ی گیم
سازن هاست ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه و انتقال دامنه در پسوند های گوناگون است. با میزبانی بیش از 150.000 دامین به بیش از 40.000 مشتری، از نام و آوازه اینترنتی شما با اطمینان خاطر نگهداری می کنیم. 
به دلیل میزبانی از تعداد بالا دامنه، قیمت های ارائه شده توسط سازن هاست غیر قابل رقابت می باشند و به همین علت در کشور به عنوان ارائه کننده "بهترین سایت ثبت دامنه" شناخته شده ایم. شما نیز از مزایا متعدد ارائه شده ما بر روی دامنه های بین المللی مانند .C
riazi24.ir
با سلام خدمت دوستان عزیز، 
امیدوارم در هر حال که به سر می‌برید سالم و خندان باشید. 
دامنه‌ی riazi24.ir به طور دائم واگذار می‌گردد. دوستانی که کار آموزشی ریاضی می‌کنند می‌توانند از این دامنه رند استفاده نمایند. 
این دامنه تا 13 ماه آینده تمدید شده است. مبلغ هر بار تمدید هم 7000 تومان است که فرد دارنده‌ی دامنه از سال آینده با پرداخت آن می‌تواند دامنه به نازل‌ترین قیمت ممکن آن را تمدید کند. 
دوستانی که در بلاگ‌های بیان هم فعال هستند در جریان
riazi24.ir
با سلام خدمت دوستان عزیز، 
امیدوارم در هر حال که به سر می‌برید سالم و خندان باشید. 
دامنه‌ی riazi24.ir به طور دائم واگذار می‌گردد. دوستانی که کار آموزشی ریاضی می‌کنند می‌توانند از این دامنه رند استفاده نمایند. 
این دامنه تا 13 ماه آینده تمدید شده است. مبلغ هر بار تمدید هم 7000 تومان است که فرد دارنده‌ی دامنه از سال آینده با پرداخت آن می‌تواند دامنه به نازل‌ترین قیمت ممکن آن را تمدید کند. 
دوستانی که در بلاگ‌های بیان هم فعال هستند در جریان
سازن هاست ارائه دهنده سرویس ثبت دامنه و انتقال دامنه در پسوند های گوناگون است. با میزبانی بیش از 150.000 دامین به بیش از 40.000 مشتری، از نام و آوازه اینترنتی شما با اطمینان خاطر نگهداری می کنیم. 
به دلیل میزبانی از تعداد بالا دامنه، قیمت های ارائه شده توسط سازن هاست غیر قابل رقابت می باشند و به همین علت در کشور به عنوان ارائه کننده "بهترین سایت ثبت دامنه" شناخته شده ایم. شما نیز از مزایا متعدد ارائه شده ما بر روی دامنه های بین المللی مانند .C
دامنه ویژه به طور کلی نوعی دامنه است که سطح بالای عمومی داشته و در چند سال اخیر بسیار پرکاربرد می باشد. حال اگر شما هم تمایل دارید در خصوص ویژگی ‌های این نوع دامنه اطلاعات بیشتری به دست آورده و اهمیت استفاده از آن را بدانید بهتر است در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
آشنایی با دامنه ویژه یا Premium Domain
به طور حتم شما هم اگر تاکنون به دنبال جستجوی دامنه بودید با کلمه دامنه های ویژه یا Premium Domain برخورد داشته اید. به طور کلی باید بدانید دامنه ویژه ی

دامنه های .ir یا اصطلاحا دامنه های ملی نیازمند شناسه ایرنیک می باشد. شناسه ایرنیک را باید از وب سایت nic.ir با تکمیل فرم های مربوط و احراز هویت دریافت کرد.سامانه ایرنیک یک سامانه ثبت دامنه بومی سازی شده توسط متخصصین ایرانی است که هنگامی که بخواهید دامنه ملی ثبت کنید باید در این سایت ثبت نام کنید و با تکمیل مراحل رسمی شناسه دریافت کنید سازن هاست نمایندگی ثبت دامنه IR می باشد.

قالب وبلاگ سه ستونه امام حسین
کلیک کنید:

قالب وبلاگ امام حسین | قالب وبلاگ - 
/قالب-وبلاگ-امام-حسین/
قالب وبلاگ حرم امام حسین (ع) ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اسکین ارائه گردید. قالب وبلاگ امام حسین (ع)، قالب سه ستونه با موضوع میلاد و تولد امام ...
مرجع ابزار و قالب های مذهبی باشهدا - قالب سه ستونه امام حسین
قالب-سه-ستونه-امام-حسین
قالب سه ستونه و زیبای امام حسین (ع) مخصوص بلاگفا،میهن بلاگ ، پرشین بلاگ و پارسی بلاگ. قابل توجه دوستان ع
دامنه شهری در میان کوه‌های سر به فلک کشیده دالانکوه است که در مساحتی ۳ هزار هکتاری و با جمعیتی ۱۰ هزار نفری در قلب شهرستان فریدن قرار گرفته است.

شهر دامنه که به قولی شهر متحرک کشور نیز نام گرفته است از دوران شکل‌گیری با توجه به جنگ‌ها و لشکر کشی‌های مختلف جابجا شده و قدمت مکان فعلی این شهر به ۵۰۰ سال پیش برمی‌گردد.
ادامه مطلب
بعد از چند ماه دست به وبلاگ شدم 
شهریور ٩٤ این وبلاگ تو بیان درست کردم 
کوچ کرده ی بلاگفا بودم 
ولی دوام نیاوردم  
احساس غریبی میکردم از فضاش خوشم نیومد واسه من ساده پسند یکم گنگ بود
دوباره برگشتم بلاگفا تا اواسط ٩٧ اونجا مینوشتم 
بعد چند ماه ننوشتن و هزار و یک اتفاق تصمیم به حذفش گرفتم
روزای زیادی از زندگیمو ثبت کرده بودم یه کپسول زمان بود برام
هر چند بیشتر اون نوشته ها حال خوب نداشتن ولی قسمتی از زندگی رفته ی من بودن .
سه فروردین ٩٨ دوباره ن
از دقایقی پیش و پس از انتشار اخباری مبنی بر اتصال اینترنت در ساعات آینده، شماری از کاربران در سطح اینترنت در بخش کامنت‌ها از اتصال اینترنت خود خبر داده‌اند.
از دقایقی پیش و پس از آنکه اخباری مبنی بر اتصال اینترنت منتشر شد، شماری از کاربران اینترنت در بخش نظرات از اتصال ارتباط اینترنت خود خبر دادند. به‌نظر می‌رسد اتصال اینترنت کاربران در سراسر کشور اتفاق می‌افتاد.
دقایقی پیش شاهد انتشار خبری به به نقل از دبیر شورای عالی مجازی بودیم که از
به نام او
مدت چند ماهیه وبلاگ جدیدی خواستم بسازم که کاملا شخصیه و از چیزهایی که در ذهنم میگذره مینوسم اول در بلاگفا و بعد قطع شدن نت اومدم اینجارو به عنوان پشتیان ساختم که اگر باز قطع شد یک راه ارتباطی با دوستانم داشته باشم محیط اینجارو خیلی دوست دارم اکثر بچه هایی که دیدم خیلی با شخصیت و با ادب هستن و درکل کاش زودتر با بیان آشنا میشدم :)

وبلاگم در بلاگفا : باستان شناس آینده

برای اینکه بتونید یک وبسایت جذاب داشته باشید، لازمه که دامنه ی مناسبی هم برای اون تهیه کنید. ماینر وب علاوه بر راه اندازی قسمت خرید و فروش دامنه در وبسایت خودش، به شما مشاوره رایگان برای انتخاب نام برند و ثبت دامنه ی اون میده. امتحان کنیدماینر وبافزایش اتوریتی سایت
در این آموزش کوتاه یاد میگیرید که چطور وبلاگ بلاگفا را در گوگل ثبت کنید : 

در قسمت اول آموزش سرچ کنسول،روش های مختلف ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل را آموزش دادم.
5 روش مختلف برای ثبت سایت را با هم آموختیم.
در روزهای گذشته کاربران در رابطه با ثبت وبلاگ ها در سرچ کنسول پرسیدند.تصمیم گرفتم در این زمینه هم آموزش های کوتاهی برای شما عزیزان تهیه کنم، امیدوارم واستون مفید باشه.
آموزش قدم به قدم ثبت وبلاگ بلاگفا در سرچ کنسول
اگر با جست و جو به این آموزش
به نام او
مدت چند ماهیه وبلاگ جدیدی خواستم بسازم که کاملا شخصیه و از چیزهایی که در ذهنم میگذره مینوسم اول در بلاگفا و بعد قطع شدن نت اومدم اینجارو به عنوان پشتیبان ساختم که اگر باز قطع شد یک راه ارتباطی با دوستانم داشته باشم محیط اینجارو خیلی دوست دارم اکثر بچه هایی که دیدم خیلی با شخصیت و با ادب هستن و درکل کاش زودتر با بیان آشنا میشدم :)

وبلاگم در بلاگفا : باستان شناس آینده

با توجه به اینکه اطلاعات whois دامنه ها به راحتی توسط کاربران اینترنت قابل دستیابی می باشد، برخی از مراکز ثبت دامنه خدماتی ارائه می دهند که با استفاده از آن می توان اطلاعات whois را مخفی نمود.در ایران سرور این امکان وجود دارد و شما می توانید در زمان ثبت این امکان را اضافه کنید و یا در پرتال کاربری خود در مدیریت دامنه این امکان را فعال کنید. سرویس مخفی سازی اطلاعات دامنه چیست؟
منبع : وبلاگ ایران سرور
وی  تصمیم گرفت امتداد  خاطراتش را اینجا بنویسد....نه اینکه از بلاگفا و هنگ کردن هایش شکایت مند باشد که یک وقت هایی فکر میکند شاید بلاگفا عنر خودش را کرده ، شاید یک روزی دوباره قاطی کند و هر انچه نوشته ست را برباد دهد....یک وقت ها هم اصلا دلش میخاست قید نوشتن را بزند برای همیشه اما دلش نمی آمد! یک حسی شاید قلقلکش میداد که ادامه دهد....بنویسد.....آنچه توی ذهنش میگذرد داخل یک صندوقچه کوچک بگذارد و چند سالی که گذشت برگردد و بخواند و مرور کند آنچه بر وی گ
انتخاب نام دامنه مناسب و خرید دامنه
"اولین مرحله برای راه اندازی و ساخت سایت انتخاب نام دامنه برای سایتتان است. انتخاب نام دامنه برای سایتتان اولین و مهمترین کاری است که باید با دقت کامل انجام بدهید. فرقی نمی کند سایت تان فروشگاهی است یا شخصی و یا حتی شرکتی است، برندسازی شخصی دارید یا قصد دارید یک کسب و کار بزرگتری راه اندازی کنید."
به هر حال مهم ترین چیز در راه اندازی و ساخت سایت انتخاب نام مناسب برای دامنه سایتتان است. در انتخاب دامنه برای س
※※بسم الله الرحمن الرحیم※※
وبلاگ گنجینه شعر و ادبیات با مدیریت محمد مهدی حاتمی کار خود را از سال ۱۳۸۸ در بلاگفا شروع کرد و اینک با کادر مدیریتی قوی و نویسندگان وبلاگ به بهترین وبلاگ تبدیل گردیده و جزو وبلاگ های شعر بلاگفا قرار گرفته است اینک و امروز با ارائه  نسخه وبلاگ بیان امده ایم و می کوشیم تا از بهترین های شعر و هنر باشیم امروز در کادر مدیریت وبلاگ گنجینه نسخه اصلی ( بلاگفا) تصمیمی مبنی بر ایجاد وبلاگ در سایت بیان کرده ایم تا کاربران ا
یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی، ساخت وبلاگ و تولید محتوا در آن است. علاوه بر آن، اولین کار برای تبدیل شدن به یک نویسنده محتوای حرفه ای، ساخت یک وبلاگ است.
شما برای یادگیری تولید محتوا به صورت حرفه ای نیاز به ساخت یک وبلاگ رایگان دارید که بتوانید محتوا تولیدی خود را درآن بارگذاری کنید و پس از بالا رفتن سطح دانش و توان شما در این زمینه، بتوانید به خوبی مشکلات محتواهای تولیدی خود در گذشته را برطرف کنید.
یکی از مهم ترین نکات در افزایش رتبه یک س
ثبت دامنه، تمدید دامنه، انتقال دامنه و ...

,دامنه.نت ,دامنه.نت ,دامنه com. یا org. یا net. کدام بهتر است؟ ,نت افراز ,خرید/ثبت/تمدید دامنه (دامین) .net ,.net همه چیز درباره دامنه ,ثبت دامنه NET. (شبکه و اینترنت): آشنایی با دامنه‌، مزایای ثبت ,تعرفه ثبت دامنه net ,نمایندگی ثبت دامنه ,نت آرام ,هاست ایران,با دامین net برند خود در شبکه اینترنت را گسترش دهید ,ثبت دامنه ارزان ir و com با ارائه پنل اصلی بین المللی ، ثبت  ,تمدید دامنه آنی و به صورت خودکار ,کنترل پنل بین المللی
هنگامی که افراد قصد ثبت دامنه داشته باشند یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای آن ها پیش بیاید این است که Whois (هویز) در دامنه های ir به چند بخش تقسیم می شود؟ به طور کلی باید بدانید این امکانی است که در آن اطلاعات مالک یک دامنه از قبیل آدرس ایمیل، شماره همراه، کد پستی، نام و آدرس پستی نمایش داده می شود. در خصوص دامنه آی آر نیز باید بدانید که این دامنه مختص کشور ایران بوده و مخفف ایران است.
ثبت دامنه در ir
به طور کلی باید بدانید هویز که اطلاعات مال
نحو ه ی جستجوی دامنه های آزاد و ثبت دامنه
پس از طراحی سایت کاربر باید اقدام به ثبت دامنه و هاست کند.برای خرید دامنه ابتدا بایستی جستجوی دامنه کند در واقع با whois گرفتن جستجوی دامنه های آزاد صورت میگیرد و در صورتی که دامنه توسط کاربری ثبت نشده باشد کاربر میتواند آنرا ثبت کند و در صورتی که ثبت شده باشد اطلاعات مربوطه ی کاربر نمایش داده میشود.این روزها به دلیل افزایش سایت ها در فضای مجازی و در نتجه ی آن افزایش دامنه های ثبت شده توسط کاربرهای فضای
دامنه یا دامین یا domain نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود آن را انتخاب نماید؛ مانندsazenhost و بخش دوم نیز که با یک نقطه از بخش اول جدا می‌شود، پسوندی است قراردادی که از دو تا شش حرف تشکیل شده است و هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقۀ خود یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. از متداول‌ترین پسوندهای بین‌المل
نحو ه ی جستجوی دامنه های آزاد و ثبت دامنه
پس از طراحی سایت کاربر باید اقدام به ثبت دامنه و هاست کند.برای خرید دامنه ابتدا بایستی جستجوی دامنه کند در واقع با whois گرفتن جستجوی دامنه های آزاد صورت میگیرد و در صورتی که دامنه توسط کاربری ثبت نشده باشد کاربر میتواند آنرا ثبت کند و در صورتی که ثبت شده باشد اطلاعات مربوطه ی کاربر نمایش داده میشود.این روزها به دلیل افزایش سایت ها در فضای مجازی و در نتجه ی آن افزایش دامنه های ثبت شده توسط کاربرهای فضای
در این قسمت از فیلم آموزشی سی پنل قرار است تا مدیریت دامنه در هاست cpanel به شما آموزش داده شود.
<div id="36583386253"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/8oh3m?data[rnddiv]=36583386253&data[responsive]=yes"></script></div>
Site Publisher: از این قسمت برای انتشار و ساخت یک وب سایت ساده استفاده می گردد.
Domains : در این قسمت هم می‌تونید دامین های فعال سایتتون رو مشاهده کنید.
Addon Domain : اگر شما از چند دامین برای هاست خود استفاده می‌کنید می توانید از این بخش برای اضافه کردن دامین های جد
اوایل ک تصمیم گرفته بودم وبم حذف کنم همش با خودم می گفتم
مگه میشه وب حذف کرد؟
اونم منی ک از سال 84 85 تو دنیای مجازی هستم

اما وقتی بلاگفای گرام آرشیو ی سال و خورده ایم حذف کرد
اون موقع واسم تلنگری زده شد
ک بعله میشه حذف کرد
بالاجبار ب بیان کوچیدیم
تا شاید بلاگفا برگرده
بلاگفا برگشت اما
اما کمی دیر
دیگه وابسته بیان شده بودیم 
اونم بیانی ک شکلک نداشت
و کیه ک ندونه 90 درصد حرفای هاژ محمود با شکلک بیان میشه
اما چاره ای نبودباید با بدون شکلک می ساختی
برای اتصال به پروتکل اف تی پی روش های مختلفی وجود دارد از جمله: ۱٫ استفاده از نرم افزار های گرافیکی ۲٫ اتصال از طریق مرورگر ۳٫اتصال از طریق Command Prompt و نرم افزار های دستور محور (بدون رابط گرافیکی) ۴٫ اتصال از طریق My Computer
ادامه مطلب
 قالب های حرفه ای وبلاگ
قالب های حرفه ای فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و سه ستونه برای بلاگفا، میهن ... قالب بلاگ بیان حرفه ای خبری ریسپانسیو در 11 رنگ ...
قالب هانسن یک قالب خبری حرفه ای ریسپانسیو (واکنشگرا) هست که برای سرویس بلاگ بیان (blog.ir) به صورت اختصاصی طراحی شده است. اگر دنبال یک قالب حرفه ای ...
نسخه واکنش گرا ( ریسپانسیو ) قالب امید بلاگ - بلاگ ... - قالب بلاگ بیان
./نسخه-واکنش-گرا-ریسپانسیو-قالب-امید-
صفحه نخست · وبلاگ · فروشگاه · مرکز آموزش · حری
ساخت سایت به صورت رایگان را می توانید از روش های مختلفی انجام دهید که در این مقاله روش های ساخت وب سایت رایگان را آموزش خواهیم داد. در صورتی که نیاز به آدرس اختصاصی نداشته باشید و مشکلی با ساب دامنه بودن وب سایت خود نداشته باشید می توانید از وبلاگ ها استفاده نمایید که در این روش آدرس شما Youraddress.weblogaddress.com خواهید بود. اما در صورتی که قصد دارید وب سایت با دامنه اختصاصی شما بالا بیاید به عنوان مثال Youraddress.com می بایست هزینه ثبت دامنه را پرداخت نمایی
خرید و فروش دامنه رنک دار
دامنه ها از نظر پیج آتوریتی و دامین آتوریتی مختلف میباشند و بر حسب این قدرتشان در گوگل در صفحات بالاتر جای میگیرند . قبل از این موضوع دامنه رنک دار نیز مورد توجه گوگل بود که به هر سایتی یک رنک یا امتیازی میداد و بر حسب آن سایت ها ارزششون بالا میرفت .
دامنه های ملی (ir) اکنون در کشورمان محبوبیت بالایی دارند . ولی وقتی این دامنه ها را ثبت میکنیم باید حداقل 2 الی 3ماه منتظر آمدنش به گوگل باشیم تا بتوانیم بازدید بالایی داشته ب
بنابراین، شما می دانید که می خواهید یک وب سایت ایجاد کنید، اما شما اصطلاحا کمی گیج شده اید. شما می دانید که شما نیاز به یک نام دامنه، میزبان وب و یک راه برای ساخت وب سایت خود دارید.
میزبانی وب با نام دامنه آسان است. این پست برای روشن شدن این سردرگمی وجود دارد.
در زیر می آموزید که نام دامنه در واقع چطور کار می کند و چگونه نام دامنه از وب سایت شما متفاوت است.

ادامه مطلب
با سلام و احترام،
لطفا به پرسش های شماره ۴، ۱۱، و ۱۲ در این فایل و پرسش زیر پاسخ دهید.
پرسش مربوط به اتصال سیستم ها: فرض کنید سیستم S1 یک مشتق گیر، سیستم S2 یک انتگرالگیر و سیستم S3 یک ۳ برابر کننده زمان-پیوسته باشند. در این صورت رابطه ورودی و خروجی اتصال های زیر را بیابید:
الف) اتصال سری سیستم های فوق به ترتیب ابتدا S1، سپس S2، و در پایان S3. (سپس بررسی کنید آیا ترتیب قرار گیری این سیستم ها مهم است.)
ب) اتصال موازی سیستم های بالا که خروجی های آنها با علام
راز اتصال به امام زمان چیست⁉️
( قسمت اول)
یکی از سوالات خیلی کلیدی و مهمی که در مورد امام عصر ارواحنا فدا باید برای همه ما مطرح بشود؛ عبارت است از اینکه راه اتصال به امام عصر ارواحنا فدا چه در زمان غیبت، و چه در زمان ظهور و حضورشان چیست؟
ادامه مطلب
با سلام و احترام،
لطفا به پرسش های شماره ۴، ۱۱، و ۱۲ در این فایل و پرسش زیر پاسخ دهید.
پرسش مربوط به اتصال سیستم ها: فرض کنید سیستم S1 یک مشتق گیر، سیستم S2 یک انتگرالگیر و سیستم S3 یک ۳ برابر کننده زمان-پیوسته باشند. در این صورت رابطه ورودی و خروجی اتصال های زیر را بیابید:
الف) اتصال سری سیستم های فوق به ترتیب ابتدا S1، سپس S2، و در پایان S3. (سپس بررسی کنید آیا ترتیب قرار گیری این سیستم ها مهم است.)
ب) اتصال موازی سیستم های بالا که خروجی های آنها با علام
شاید اگر یک و نیم سال پیش توی بلاگفا می ماندم وارد بیان نمی‌شدم؛چون بلاگفا در هر صورت رتبهٔ بهتری نسبت به بیان دارد
؛
اما رتبه الکسا و سرعت بیان را در نظر گرفتم وبلاگ شخصی ام را در بیان بنا کردم.
در این وبلاگ متن ها از دوازده خط بیشتر نمی شوند...
فقط همین کافی ست برای معرفی وبلاگم
یک آدرس IP یک شناسه برای یک کامپیوتر یا دستگاه در یک شبکه TCP / IP است و منحصر به فرد برای هر دستگاه است و هیچ دو دستگاه نمی توانند همان آدرس IP داشته باشند. شبکه ها پیام را براساس آدرس IP مقصد می رسانند. فرمت یک آدرس IP چهار عدد با دوره ها جدا شده است و هر عدد می تواند بین 0 تا 255 باشد. برای مثال، 192.168.10.230 یک آدرس IP است.
نام دامنه یک نام است که آدرس IP را شناسایی می کند. یک نام دامنه می تواند یک یا چند آدرس IP را شناسایی کند. همچنین بیش از یک نام دامنه می تواند ب
در این پست نحوه تعمیر کانکتور کابل لمسی شکسته شده روی مادربرد را توضیح می دهم.بیایید بگوییم که شما خودتان یک لپ تاپ را تعمیر کرده اید و به طور تصادفی به اتصال پد لمسی یا هر اتصال مشابه دیگری آسیب رسانده اید. مشکل اتصال اتصال پد لمسی به مادربرد است و جایگزین کردن آن با ابزارهای لحیم کاری معمولی غیرممکن است. همچنین ، این اتصالات جداگانه فروخته نمی شوند که تعویض را غیرممکن تر می کند.بیایید سعی کنیم آن را تعمیر کنیم. ما این کار را با استفاده از هم
در این پست نحوه تعمیر کانکتور کابل لمسی شکسته شده روی مادربرد را توضیح می دهم.بیایید بگوییم که شما خودتان یک لپ تاپ را تعمیر کرده اید و به طور تصادفی به اتصال پد لمسی یا هر اتصال مشابه دیگری آسیب رسانده اید. مشکل اتصال اتصال پد لمسی به مادربرد است و جایگزین کردن آن با ابزارهای لحیم کاری معمولی غیرممکن است. همچنین ، این اتصالات جداگانه فروخته نمی شوند که تعویض را غیرممکن تر می کند.بیایید سعی کنیم آن را تعمیر کنیم. ما این کار را با استفاده از هم
با توجه به اقبال عمومی هموطنان وب سایت iminer جز 500 سایت برتر ایران همراه با خدمات دهی به بیش از 135هزار کاربر فعال را داراست.شما می توانید دامنه سایت iminer.net را در الکسا alexa.com/siteinfo/iminer.net  بررسی کنید که دامنه iminer.net جزو 500 وب سایت برتر و پربازدید ایران است، اعتبار گواهی نامه SSL این سایت ۵ ساله است و میزان اتوریتی آن درسایت moz.com مشاهده کنید و یا درسایت www.scamfoo.com/site/iminer.net این وب سایت را بررسی کنید.
انتخاب نام دامنه خوب برای وب سایت تجاری شما می تواند بسیار دشوار باشد ، اما لازم است درست آن را بدست آورید ، پس از همه شما می خواهید آن را برای شما کار کند. در این مقاله جنبه های مختلفی را بررسی می کنم که هنگام تصمیم گیری در مورد نام دامنه مناسب …The post جستجوی نام دامنه بهینه شده را انتخاب کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3bY0QqV
مشاهده مطلب در کانال
خرید دامنه رنک دار با آتوریتی بالا
هرکسی که قصد راه اندازی سایت اینترنتی را دارد ابتدا باید دامنه ثبت کند که همان آدرس اینترنتی سایت است .
حال فرقی ندارد که سایت شما فروشگاهی باشه یا شرکتی یا ... هاست خریداری کنید و فایلای سایت رو توی هاست بارگزاری کنید تا سایت شما با دامنه موردنظرتون بالا بیاد .
بعد از این مراحل سایت شما بازدیدی نخواهد داشت و باید برای کسب بازدید بیشتر به نتایج اول گوگل برسید . گوگل هم بر حسب معیارهایی نظیر سئو و بک لینک سایت ش
نام دامنه برای شناسایی یک یا چند آدرس IP استفاده می شود. به عنوان مثال، نام دامنه microsoft.com در مورد ده آدرس IP نشان داده می شود. نام دامنه در URL ها برای شناسایی صفحات وب خاص استفاده می شود. برای مثال، در نشانی اینترنتی www.pcwebopedia.com/index.html، نام دامنه pcwebopedia.com است.
هر نام دامنه دارای پسوند است که نشان می دهد که دامنه سطح بالا (TLD) متعلق به آن است. تعداد محدودی از چنین حوزه ها وجود دارد. مثلا:
gov دولت - سازمان های دولتی
ادامه مطلب
تازه واردم در بیان ولی نه در وب نویسی. از سال ۸۷ شروع کردم با وبی در بلاگفا و در عرصه ی ریاضی که رخدادهای مدرسه امان را ثبت میکردیم با جمعی از همکاران. در کنارش وب شخصی ام را به راه انداختم تا سال ۹۴ که سرور بلاگفا دچار مشکل شد و پستهای چند ساله ام را گرفت و پس نداد با حالتی قهر به بلاگ اسکای مهاجرت کردم و ۴ سالی هم در بلاگ اسکای قلم زدم. از همه چیز. مادرانه هایم که شیطنتهای وروجکهایم را روایت میکرد. داستان پاییزان که راوی عشق نافرجام بود. داستا
حدود 7 سال پیش اولین وبلاگم رو درست کردم. بعد از اون بارها و بارها وبلاگ رو پاک کردم، باز نوشتم! بلاگفا، بلاگ اسکای، بیان؛ بلاگفا رو بیشتر از همه دوست داشتم مخصوصا بخاطر قالب های مژگان. حلا اما ترجیح دادم توی بیان بنویسم. همین :)
اما تو چه شرایطی! قرنطینه و کرونا و شکست و غم و از دست دادن و دوری و درد و لجبازی و همه ی اینا باعث میشه آدم حالش بد باشه. امروز صبح ساعت 7 عید بود و من اصلا نفهمیدم که لعنتی عیده! حس خیلی بدیه.
آمممآ! آما! چرا دوباره اومدمچر
دامنه (Domain) که به فارسی دامین یا دومین هم گفته میشود، آدرس ورودی برای رسیدن به سایت شماست. این آدرس شامل حروف لاتین و برخی از کارکتر ها مانند خط تیره یا عدد میباشد که  شما میتوانید با ارائه آدرس دامنه به دوستان و همکاران تجاری خود آنها را راهی سایت خود کنید. به طوری که آدرس مورد نظر را در مرورگر تایپ کرده و راهی سایت شما شوند و سایت شما را مشاهده نمایند.
 انتخاب نام دامنه می تواند سهم مهمی در برندینگ و اعتبار کسب و کار شما در آینده داشته باشد. با
آموزش ساخت دامنه رایگان

ساخت دامنه رایگان با DOT.TK
برای ساخت دامنه رایگان باید ابتدا در سایت dot.tk عضو شوید و دامنه مورد نظر خود را مناسب به کسب و کار خود انتخاب کنید .
میتونید با خواندن پست چگونه دامنه خوب انتخاب کنم با کمی خلاقیت یک دامنه مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

در ادامه با ما باشید تا آموزش ساخت دامین رایگان را فرا بگیرید ...
ادامه مطلب
راهنمای جامع کسب درآمد از خرید و فروش دامنه

این مطلب از درآمدسازان یک راهنمای جامع و کامل برای افرادی است که علاقه‌مندند با خرید و فروش دامنه کسب درآمد فعالیت کنند.احتمالا از آنجایی فکر خرید و فروش دامنه به فکر شما رسیده که سایت‌های خریدوفروش دامنه را مشاهده کرده‌اید یا اینکه پس از بازکردن یک سایت، با صفحه “این دامنه به فروش می‌رسد” و یک قیمت نجومی برای آن دامنه مواجه شده‌اید!
ادامه مطلب
اتصال معنایی بین اجرام عالم بیان گر چیست بیان اتصال معنایی بین اجزای عالم بیان گر اصول عظیمی است که از جمله کرمچاله ها و سیاهچاله ها هستند که پل هایی معایی بین ادوار متعدد در کهکشان هاست توضیحی کل نگر را در زیر مشاهده نمایید تا در فایل صوتی [...]
این نوشته اتصال معنایی بین اجرام عالم بیان گر چیست برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
سلام میخواهیم دامنه وبلاگو عوض کنم دیگه این دامنه ازچشم افتاده ناراحت نباشید چون این وبلاگ هفتمی منه که حذف یا عوض میکنم
آدرس جدید بعد دو روز به آدرس جدید انتقال میابد به محض انتقال به همه ی دنبال کنندگانمان آدرس جدید رو میفرستم میخواهم چیزی شبیه
سایت زومیت بشه

آیا گوگل برای سایت هایی که در نام دامنه طراحی فروشگاه اینترنتی و یا ساب دامنه آن ها از کلمات کلیدی استفاده شده باشد امتیاز ویژه ای قائل می باشد ؟ در ادامه شما را با تاثیر نام دامنه و تاثیر ساب دامنه بر سئوی سایت آشنا خواهیم کرد .
گوگل ، انتخاب نام برای ساب دومین را راهی مناسب برای شکل دادن ساختار یک وب سایت در سئو می داند ولی در این مسیر برخی بر خلاف این موضوع مطالب و محتوای خود را درون پوشه هایی قرار می دهند و استفاده از ساب دومین را به عن

آیا گوگل برای سایت هایی که در نام دامنه طراحی فروشگاه اینترنتی و یا ساب دامنه آن ها از کلمات کلیدی استفاده شده باشد امتیاز ویژه ای قائل می باشد ؟ در ادامه شما را با تاثیر نام دامنه و تاثیر ساب دامنه بر سئوی سایت آشنا خواهیم کرد .
گوگل ، انتخاب نام برای ساب دومین را راهی مناسب برای شکل دادن ساختار یک وب سایت در سئو می داند ولی در این مسیر برخی بر خلاف این موضوع مطالب و محتوای خود را درون پوشه هایی قرار می دهند و استفاده از ساب دومین را به عن
اهداف این الگوریتم سئو ، نمایش نتایج از دامنه های مختلف است
آپدیت دیگری از گوگل را در این هفته شاهد بودیم .
این آپدیت هدف اصلی خود را روی نمایش نتایج سئو از دامنه های متفاوت قرار داده است .
گوگل در یکی از اکانت های توییتر خود اطلاع داد که :
نتایج جست و جوی سئو ی خود را برای نمایش دامنه های متفاوت آپدیت کرده است .
این به آن معنا است که گوگل دیگر بیش از 2 مورد از یک دامنه را نشان نخواهد داد .
نتایج گسترده تر گوگل
جست و جو کنندگان از جمله سئو کاران
لیست دامنههای فروشی
http://ackt.ir
http://againstpoverty.ir
http://androidkingz.ir
http://atenakala.ir
http://ctroid.ir
http://fazabux.ir
http://iamyemeni.ir
http://ifpress.ir
http://nazirnews.ir
http://pooyajob.ir
http://pranc.ir
http://ravanshenasikhanevade.ir
http://talareagahi.ir
تاریخ انقضا دامنه ها 3ال 99 می باشد.
جهت سفارش دامنه ها به ایدی @fatehc سفارش خود را ارسال نمایید.
دامنه Vaghtbegir.ir بفروش میرسد.
این دامنه مناسب استارت آپ های نوبت دهی می باشد. ارزش این دامنه خیلی بیشتر از دامنه های سه کلمه ایی به همراه عدد هست. دامنه ایی که براحتی در صحبت های محاوره ای به زبان می آید.

وقت دکتر از کجا بگیرم ؟ از وقت بگیر دات آی آر!
وقت آرایشگاه از کجا بگیرم ؟ از وقت بگیر دات آی آر!
وقت مشاوره از کجا بگیرم ؟ از وقت بگیر دات آی آر!

VaghtBegir.ir

در صورت تمایل با ایمیل زیر در تماس باشید:
Info@mohafezandata.com

تفاوت بین نام دامنه و میزبانی وب
نام دامنه چیست؟
نام دامنه آدرس وب سایت شما است که مردم در نوار URL مرورگر برای وب سایت شما بازدید می کنند.
به عبارت دیگر، اگر وب سایت شما خانه بود، نام دامنه شما آدرس آن خواهد بود.
حالا بیایید توضیح دقیق بدهیم

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
گویا باید خواه ناخواه، از بلاگفا دل بکنم و بیام اینجا.
نمیدونم مطالب اون ور رو میارم این ور یا نه؟
نمیدونم دوستان اون ور رو میارم این ور یا نه؟
به هر حال امیدوارم هر کاری می کنم تو راضی باشی! خدای دوست داشتنی گمگشته من!
چند سال قبل یک روز صبح بیدار شدیم و دیدیم بلاگفای عزیزمون که توش سالها خاطراتمون رو نوشته بودیم وجود نداره .
هیچ پستی نبود هیچ پنل مدیریتی باز نمیشد .
بلاگفا اعلام کرد صبر کنید مشکل حل میشه .توی این مدت خیلی ها صبر کردن و من ...
راستش من با نوشتن زنده ام نوشتن برای من مثل هواست. اگه ننویسم میمیرم ...
رفتم توی بلاگ اسکای و نوشتم تقریبا ده تا پست نوشتم اما هر چقدر تقلا کردم بک آپ بگیرم نشد .مطالبمو کپی کردم و رفتم میهن بلاگ ...
میهن بلاگ قابلیت بک آپ دا
فروش دامنه با دامین و پبج اتوریتی بالای 10 تضمینی 
دامنه رنکدار ازاد,فهرست دامنه های رنکدار ازاد,دامنه رنکدار قابل ثبت,دامنه رنکدار با پسوندهای مختلف,لیست دامنه های پیجرنکدار ازاد,سامانه معرفی دامنه های رنکدار,فهرست دامنه 
نکته‌ای که باید بدانید این است که یک سازمان مرکزی به‌نام ICANN وجود دارد که تمام دامنه‌های موجود در دنیا را ساماندهی می‌کند. همه دامنه‌هایی که در جهان ثبت می‌شود در این سازمان ثبت و ساماندهی می‌شود.
رجیسترار ها (Registrar) یا همان شرکت‌های ثبت کننده دامنه مجوز ثبت دامنه را از سازمان ICANN گرفته‌اند.
همه شرکت‌های رجیسترار خارجی هستند و باید پرداخت دلاری برای ثبت دامنه داشته باشیم اما به دلیل تحریم ایران، امکان پرداخت دلاری را شهروندان ایرانی ن
برای داشتن یک وب سایت، در ابتدا باید اسمی را که برای سایت خود انتخاب کرده اید بعد از جستجو و اطمینان حاصل کردن از اینکه ثبت نشده است، اقدام به ثبت دامنه نمایید.دامنه از دو قسمت پیشوند و پسوند تشکیل شده است، به طور مثال دامنه datisdata.com دارای دوقسمت می باشد که قسمت اول datisdata را پیشوند و قسمت .com را پسوند می نامند. پسوند ها دارای تنوعی زیادی هستند، که رایجترین آنها برای ثبت دامنه، پسوند های : com , Net , Org, Co , Info… می باشد. کاربران ایرانی نیز می توانند پ
https://stylesaz.com/select-best-domain-name/
روش انتخاب اسم دامنه
انتخاب نام دامنه مناسب : یکی از اصلی ترین و مهم‌ترین سوالاتی که میتواند در محبوبیت و کسب درآمد یک سایت اثرگذار باشد , انتخاب اسم دامنه یا همان نام دامین مطلوب میباشد که احتمالا در اولِ هر پروژه ای مقداری عجولانه صورت بپذیرد و در انتخاب آن نکات دارای اهمیت را رعایت نکرده باشید که طبیعتا قادر است در عدم ترقی وبسایت شما دخیل باشد .
ادامه مطلب
چند روزی این ادرس ماموکا به ادرس عزیز پیوندها گره خورده بود. درواقع دامنه نازنین جدیدم را انداخته بودند در زباله دانی و مسدود کرده بودند. اعتراض کردم. جوابی نگرفتم. فعلا برگشتم به همان دامنه قبلی تا ببینم ماجرا بر سر کدام نطق غرا من است که محتوای ناپسند داشته!
چند سال پیش تو بلاگفا تجربه اش کردم. حس خوبی داشت. پروفایل را که باز میکردی میخوردی به یک لیست بلند بالا از علاقمندی هام. دوست دارم اینجا همون رو پیاده کنم. لیست به مرور کامل میشه. هر چی که تو ذهنم بیاد از همه چی مکتوب میشه. دوست داشتین شما هم امتحان کنید
در این آموزش قصد داریم تفاوت  سه مبحث ساب دامین ، ادان دامین و پارک دامنه  را به صورتی کاملا واضح و روان بیاموزیم.اصطلاحات ادان دامین ، ساب دومین، و پارک دامین انواع دامنه هایی است که می توانیم بر روی هاست خود داشته باشیم .بسیاری از کاربران وقتی اسم این سه موضوع به گوششان میخورد دچار سردرگمی میشوند و اطلاع ندارند تفاوت این سه موضوع در چیست و کجا باید استفاده کنند. 
دامنه ی اصلی چیست؟
این دامنه ای می باشد که بعنوان دامنه ی اصلی اکانت تعریف می
باید گفت که در الکتروموتورها دو روش نصب وجود دارد : نصب مثلثی و نصب ستاره . هر کدام از این روش ها ویژگی های خاص خود را دارند .
اتصال ستاره در الکتروموتورها :  سیستم اتصال ستاره که آن را با علامت Y نیز نشان می‌دهند، در موتورها به این صورت است که انتهای سه سیم پیچ اصلی به هم متصل می شوند و در محل اتصال آن ها یک نقطه خنثی ایجاد می شود . سیستم اتصال ستاره در موتور‌ها به این صورت است که وقتی شما به سر سیم‌های موتور نگاه می کنید، می بینید که سه یا چهار
مدل GH-600T  :
    بازوی ۲ الی ۶ متری
    تردد قابل تحمل در طول شبانه روز : ۵۰۰ مرتبه
    ریموت کنترل : ۲ عدد
    جنس بدنه : بدنه فولادی با رنگ الکترواستاتیک
    پایه نگهدارنده بازو : دارد
    پنل مرکزی راهبند : دارد
    قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد : دارد
    قابلیت اتصال چشمی ایمنی خطی : دارد
    قابلیت اتصال فلاشر : دارد
    قابلیت اتصال به نور LED روی بازو : دارد
شماره سفارش محصول : ۰۹۱۳۰۵۲۰۹۵۵
بهترین خدمات نام دامنه رایگان
با این حال، این گزینه برای ایجاد یک وب سایت، وبلاگ یا انجمن های کاملا رایگان است و آن را بدون هیچ هزینه ای در وب منتشر می کند. با این حال، متاسفانه، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب رایگان هنوز هم طولانی و بسیار دشوار برای به یاد داشته باشید آدرس وب سایت خود را به کاربران سایت های میزبانی رایگان.
و این نقطه ای است که می توان از مزایای سرویس ثبت نام دامنه رایگان استفاده کرد که اجازه می دهد یک دامنه رایگان ب
پیچ خزینه بصورت کلی برای ورود در داخل سطوح نرم مورد استفاده قرار می گیرد که در واقع از بخش انحنا یافته و کونیک آن انتظار می رود با له کردن و کوبیدن بخش های بیرونی سطح اتصال سبب افزایش تنش اتصال و نشستن کامل بر روی قطعه کار را داشته باشد. از این رو دنده های پیچ خودکار خزینه  برای ورود در داخل سطوح نرم بصورت تیز و برنده طراحی می شوند. این در حالی است که پیچ خزینه ماشینی دارای دنده های ریزتری بوده و میزان برندگی دنده های آن نیز کمتر می باشد. از پیچ
خب دیگه یواش یواش داریم به بیان جان وارد میشیم . دیگه دارم یاد میگیرم . ولی انصافا فضاش خیلی باحاله . من سه سال تو بلاگفا وبلاگ داشتم ولی به نظرم اینجا امکاناتش خیلی بهتره . فعلا عرضی نیس بریم ببینیم زندگی چی برامون پیش میاره . ❤️❤️❤️❤️❤️
تکنیک های SEO On-page که از آن ها با نام سئو داخلی سایت یاد می شود، عموما شامل مواردی است که در صورت رعایت آن، صفحات سایت شما به درستی توسط موتورهای جستجوی نظیر گوگل ایندکس شده و بنابراین به درستی در نتایج جستجو به نمایش در خواهند آمد.
انتخاب دامنه مناسب: انتخاب نام دامنه ای که مناسب با حوزه فعالیت شما باشد از موارد بسیار مهم در سئو می باشد. این امر بر روی سئو کل سایت شما تاثیر خواهد گذاشت.
حتما به طول دامنه خود و تعداد کلمات آن دقت کنید، در نظر داشت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم اسلامی